Magyarországon egyedülálló laboratóriumot épít ki az MTA Atomki
2017-02-03 10:00:40
A debreceni kutatóintézetet új képalkotó, valamint a tárgyi leletek kormeghatározását segítő műszerekkel szerelik fel mintegy 400 millió forintos uniós pályázati forrásból.