Tűz ütött ki egy nagykanizsai gyárépületben
2017-06-21 11:30:37
Tűz ütött ki szerdán egy nagykanizsai gyárépület több száz négyzetméteres lámpabúraraktárában – közölte a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság helyettes szóvivője az MTI-vel. Az épületet mindenki elhagyta, sérültről nincs információ.