Az országban egyedülálló laboratóriumokat alakítottak ki a Szegedi Tudományegyetemen
2017-10-27 08:45:40
Kettő, az országban egyedülálló szolgáltató laboratóriumot alakítottak ki uniós támogatással a Szegedi Tudományegyetemen (SZTE), az új berendezések a kutatásban és az orvosi diagnosztikában használhatók – közölte Kemény Lajos professzor csütörtökön Szegeden.