Magyar műszert visz magával az Orion űrhajó a Hold körüli útjára
2018-09-21 15:30:55
A Magyar Tudományos Akadémia (MTA) Energiatudományi Kutatóközpontjának (EK) munkatársai meghívást kaptak az Orion űrhajó EM-1 jelzésű Hold körüli repülésének programjába.