Stratégiai fontosságú lenne egy hazai szójafeldolgozó-üzem létesítése
2019-09-02 10:00:00
A Magyarországon megtermelt szójamennyiség belföldi megőrzését és az ágazat kifehérítését szolgálná egy hazai feldolgozóüzem, ezért annak létesítése stratégiai cél – mondta Nagy István agrárminiszter pénteken Mohácson.